LEXOTEKA

119 podręczników online + Twój pierwszy LEX 

+ kupon -40%

na zakupy
w student.profinfo.pl

Sprawdź

Dla uczelni

LEXOTEKA to rozwiązanie, z którego chętnie korzystają szkoły wyższe.
Dlaczego? Ponieważ zapewniając studentom wygodne i interaktywne narzędzie do nauki, zwiększają swój prestiż i pozycjonują się jako nowoczesna uczelnia. W ten sposób przyciągają nowych studentów, którzy dzięki LEXOTECE zyskują lepsze wyniki w nauce i już na początku kariery zyskują przewagę na konkurencyjnym rynku prawnym.
Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.

Opinie o LEXOTECE

"Cała wiedza w 1 miejscu"

Studenci prawa potrzebują rzetelnej i aktualnej wiedzy, która, co ważne, jest zawsze pod ręką. Z tego powodu przygotowaliśmy dla nich propozycję w postaci LEXOTEKI. To nie tylko „Twój pierwszy LEX” i potężny zbiór przepisów oraz orzecznictwa, ale także najnowsze wydania ponad 100 podręczników w wersji interaktywnej. W ten sposób studenci otrzymują korzystnie finansową propozycję, a całą niezbędną wiedzę mają w 1 miejscu.

"Pierwszy krok do sukcesu"

LEXOTEKA to nasza odpowiedź na aktualne potrzeby studentów, którzy chcą być niezależni, mobilni i korzystać z rzetelnej wiedzy niezależnie od miejsca i czasu. Z tego powodu serwis zapewnia szybki, intuicyjny i przyjazny system wyszukiwania informacji. Ponadto w LEXOTECE studenci mogą przeszukiwać treści podręczników oraz tworzyć własne notatki. LEXOTEKA to pierwszy krok do kariery prawnika, bo warto już teraz poznać serwis LEX, z którego korzysta 78% największych kancelarii prawnych oraz 92% sądów.