W LEXOTECE
mamy już 220 podręczników!
A to jeszcze nie koniec!
za jedyne 129 zł
LEXOTEKA
Już 20% studentów prawa w Polsce
korzysta z LEXOTEKI
Dołącz do nich
  • ✓ łatwa nauka
  • ✓ zdane egzaminy
  • ✓ dobra inwestycja

Dla uczelni

LEXOTEKA to rozwiązanie, które zdobyło zaufanie wielu instytucji, w tym największych szkół wyższych w Polsce. Narzędzie mogą zakupić dla swoich studentów uczelnie, ale także kancelarie prawne, firmy, organizacje, które zatrudniają studentów. Dzięki temu zapewniają studentom wygodne narzędzie do nauki, ułatwiają im rozpoczęcie kariery na konkurencyjnym rynku prawnym i zwiększają swój prestiż i pozycjonują się jako nowoczesne miejsce nauki i pracy. W ten sposób przyciągają nowych studentów, którzy dzięki LEXOTECE mają legalny dostęp do zawsze aktualnego źródła wiedzy i w praktyczny sposób zapoznają się z narzędziem, które będą wykorzystywali w przyszłości.
Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.

Opinie o LEXOTECE

"Cała wiedza w 1 miejscu"

Studenci prawa potrzebują rzetelnej i aktualnej wiedzy, która, co ważne, jest zawsze pod ręką. Z tego powodu przygotowaliśmy dla nich propozycję w postaci LEXOTEKI. To nie tylko „Twój pierwszy LEX” i potężny zbiór przepisów oraz orzecznictwa, ale także najnowsze wydania ponad 100 podręczników w wersji interaktywnej. W ten sposób studenci otrzymują korzystnie finansową propozycję, a całą niezbędną wiedzę mają w 1 miejscu.

"Pierwszy krok do sukcesu"

LEXOTEKA to nasza odpowiedź na aktualne potrzeby studentów, którzy chcą być niezależni, mobilni i korzystać z rzetelnej wiedzy niezależnie od miejsca i czasu. Z tego powodu serwis zapewnia szybki, intuicyjny i przyjazny system wyszukiwania informacji. Ponadto w LEXOTECE studenci mogą przeszukiwać treści podręczników oraz tworzyć własne notatki. LEXOTEKA to pierwszy krok do kariery prawnika, bo warto już teraz poznać serwis LEX, z którego korzysta 78% największych kancelarii prawnych oraz 92% sądów.